Balustrady ze stali nierdzewnej oraz barierki i poręcze z inoxuFirma CHROM-MAT z Podkarpacia działa na polskim rynku już kilka lat i w ciągu tego czasu zdobyła ogromne doświadczenie i wiedzę w wykorzystaniu chromoniklu do różnego rodzaju realizacji i użycia tego materiału w domach, firmach, urzędach czy miejscach publicznych.

Oprócz tego mamy bogatą wiedzę i doświadczenie jak można połączyć ten materiał z drewnem czy szkłem.  To wszystko możemy zastosować i wykonać dla Ciebie np. profesjonalną balustradę z hartowaną szybą, która doda budynkowi firmy nowoczesnego designu lub możemy ten sam chromonikiel połączyć z drewnem aby Twój dom otrzymał kolejny element, który doda mu luksusu i charakteru.

Warto pamiętać, że nie mamy dokładnego cennika naszych usług, ponieważ dopiero po rzetelnej analizie potrzeb naszego potencjalnego klienta jesteśmy w stanie zbadać jego zapotrzebowanie i wycenić daną usługę. Nie wykonujemy realizacji na ilość tylko na jakość, dlatego zawsze klient może liczyć na naszą pomoc i doradztwo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i skorzystania z usług jakie oferujemy. Nasi doświadczeni pracownicy czekają na kontakt!

Działalność naszej firmy obejmuje głównie województwo podkarpackie (m.in. Rzeszów, Dębica, Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Kolbuszowa, Mielec), jednak podejmujemy również zlecenia z całej Polski.