Balustrady najwyższej jakości w Ropczycach, Dębicy i Rzeszowie

W skład oferty firmy CHROM-MAT wchodzą przede wszystkim realizacje montażu chromoniklowych i wykonanych ze stali nierdzewnej: balustrad (wewnętrznych, zewnętrznych również balkonowych), barierek, poręczy, ławek, stojaków rowerowych, słupków, krat, pochwytów i poręczy (ściennych i wolnostojących).

Oferujemy także finalizacje zleceń łączących wykorzystanie dwóch różnych materiałów, np. chromoniklu i drewna czy szkła. Podejmujemy współpracę ze sklepami i oferujemy wykonanie metalowych konstrukcji regałów, blatów, lad itp. Jesteśmy także otwarci na sugestie i wykonawstwo projektów instalacji innych pokrewnych komponentów – zatem jeżeli nie znajdujesz tutaj pozycji, których szukasz – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dojeżdżamy do klientów w celu realizacji indywidualnych zleceń na usługi spawalnicze. Oferujemy również bezpłatne konsultacje, pomiary i wycenę wszelkich zleceń. Udzielamy profesjonalnych porad i pomagamy wybrać rozwiązania, które w najlepszy sposób zaspokoją wszelkie wymogi i gusta, a także zmieszczą się w ramach założonego budżetu.

Realizacje wykonujemy zarówno bazując na powierzonej dokumentacji jak i na naszych autorskich projektach, które tworzymy w oparciu o sugestie i wymagania klienta. Materiały, które stosujemy są najwyższej jakości i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki temu wykonane instalacje są niezwykle trwałe i służą przez długie lata.

Realizujemy bardzo skomplikowane i nietypowe zlecenia a poniżej przedstawiamy najbardziej popularne produkty jakie wykonujemy: